image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Oznámení odběratelům pitné vody Brodecké oblasti o přerušení dodávky pitné vody dne 11.6.

Oznámení odběratelům pitné vody Brodecké oblasti o přerušení dodávky pitné vody dne 11.6.Datum konání:
11.6.2017

Vážení odběratelé,

oznamujeme Vám, že dne 11.6.2017 od 6,00 do 18,30 hodin se budou provádět montážní práce na výtlačném řadu z úpravny vody v Troubkách a na zásobovacím řadu z vodojemu Čekyně pro Brodeckou oblast v rámci výstavby dálnice D1 Přerov – Lipník nad Bečvou. Vlastní vypouštění vodovodních řadů začne dne 10.6. 2017 od 22,30 hodin. Zásobování obcí vodou do Kokor, Žeravic, Rokytnice, Lukové, Brodku u Přerova, Císařova, Citova a Majetína bude zajištěno z vodojemu v Kokorách. V souvislosti s těmito pracemi a uvedením vodovodů zpět do provozu může dojít ke zhoršení fyzikálních vlastností pitné vody ( zbarvení ) a pokud tyto v krátké době neodezní je nutno tuto závadu nahlásit na Centrální vodárenský dispečink VaK Přerov, a.s. telefon 800 167 427 a nebo na e-mail: dispecink@vakpr.cz. Poté pohotovostní služba provozu vodovodů provede odkalení rozvodných řadů. Doporučujeme občanům v Žeravicích, Kokorách, Rokytnici, Lukové, Brodku u Přerova, Císařově, Citově a v Majetíně napustit si v předstihu vodu z vodovodu v potřebném množství na vaření, pro pitné a další účely.

 

*     Dispečer CVD VaK Přerov, a.s. – zajistí doplnění vodojemů Švedské Šance, Čekyně a Kokory na maximální hladinu.

*     Vedoucí provozu dopravy – zajistí přistavení kontejneru PD 1 do Domova v Rokytnici, kontejner PD 2 do Centra Dominika v Kokorách, pojízdný vlek k Motorestu v Kokorách a pojízdnou cisternu na doplňování kontejnerů a vodojemu Kokory.

*     Pracovník PV zodpovědný za odstávku a uvedení vodovodů zpět do provozu je – mistr PVP II. p. Výstřela Rostislav, mobil 602 584 341, e-mail: vystrela@vakpr.cz

*     Žádám příslušné pracovníky VaK Přerov, a.s., Městýse Brodku u Přerova, MV a OÚ o zveřejnění tohoto oznámení obvyklým způsobem.

 

Děkuji a jsem s pozdravem

 

Pavel Jeřábek

vedoucí provozu vodovodů

Vodovody a kanalizace Přerov a.s.

Šířava 482/21, Přerov I. - Město, 750 02


Počasí

Čtvrtek Polojasno až oblačno se sněhovými přeháňkami 2/-1 °C
Pátek Jasno 1/-3 °C
Sobota Oblačno až zataženo s občasným deštěm 4/0 °C
Neděle Oblačno až zataženo s občasným deštěm 5/3 °C