image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 20.12.2019

Hlášení 20.12.2019Datum konání:
20.12.2019

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY PITNÉ VODY

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují všem svým odběratelům, že dne 20.12.2019 v ranních hodinách došlo k přerušení dodávky vody v obcích a místních částech Žeravice, Brodek u Přerova, Luková, Majetín, Císařov, Citov, Rokytnice a část obce Kokory, z důvodu havárie na zásobním řadu DN300, který zásobuje Brodeckou větev. Pracovníci naší společnosti v současné době připravují provizorní zásobování předmětných sídel po dobu opravy vzniklé poruchy. V případě většího rozsahu poruchy bude zajištěna náhradní dodávka vody mobilní cisternou na jednotlivých územích.

Žádáme odběratele, aby po dobu opravy poruchy a provizorního zásobení šetřili vodou. Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené, s obnovou dodávky, a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech.

V případě, že nebude zajištěno provizorní zásobení předmětných sídel přepojením vodárenských systémů, žádáme odběratele o zajištění si zásoby vody z mobilní cisterny.

Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu zásobního řadu.

 

 

CÍSAŘOV - VÁNOČNÍ PŘÁNÍ SPOLUOBČANŮM

 

 

Vážení spoluobčané, zastupitelé obce Vám přejí krásné a klidné prožití nadcházejících vánočních svátků, a v novém roce především hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a sousedského porozumění.

V pondělí 23. prosince v 16,30 hodin se potom těšíme na tradiční příjemné setkání při zpívání u stromečku. Hrníčky si přineste sebou.


Počasí

Neděle Skoro jasno 9/1 °C
Pondělí Zataženo 6/1 °C
Úterý Zataženo 9/2 °C
Středa Zataženo 7/5 °C